Android’in yeni sürümü 7.0 güncellemesinin yayın tarihi belli oldu

Android’in yeni sürümü Android 7.0 Nougat’ın Nexus ve Android One kullanıcıları için yayınlanacağı tarih belli oldu. Her yeni sürümde olduğu gibi Android 7.0 Nougat’ın da akıllı telefonlara ne zaman geleceği ve hangi akıllı telefonlar için güncellemenin yayınlanacağı merak konusuydu. Markalardan güncellemeyle ilgili haberler gelmeye devam ederken Android 7.0 güncellemesinin resmi olarak Google cihazları için yayınlanacağı tarih de sızdırıldı.

İnternet dünyasında paylaştığı sızıntı haberleriyle tanınan Evan Blass, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bilgilerde Android 7.0 Nougat güncellemesinin Ağustos ayında Nexus ve Android One cihazlar için yayınlanacağını açıkladı.

Güncelleme tarihin ortaya çıkmasıyla birlikte Evan Blass, LG Nexus 5 kullanıcıları için de kötü haberi verdi. Zaten güncellemenin verilmeyeceği tahmin edilirken Blass yayınladığı açıklamada Nexus 5 cihazları için Android 7.0 güncellemesinin yayınlanmayacağını doğruladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.