Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan sert çıkış: Alnını karışlarım
Mülteciler üzerine yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Bolu Belediye Başkanı Özcan, kayyum tartışmaları hakkında sert konuştu. "Böyle fısıltılar…
Habere Git
Habere Git
Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.