Ampute Messi olarak bilinen milli futbolcu Barış Telli’nin hayatı film oluyor

Barış Telli’nin hayatını anlatacak olan film, sonbahar sezonunda vizyonda olacak.

Henüz 4 yaşındayken topun peşinden koşarken sağ bacağını kaybeden Barış Telli, spordan vazgeçmedi ve başarısı ile Ampute Messi unvanını aldı. Uluslararası madalyalar da kazanan Barış Telli’nin hayat hikayesi, film yapılıyor. Genç sporcunun hayatını anlatan filmin adı Hayatla Barış olacak. Çekimler İstanbul ve Ankara’da olacak.

Sonbahar sezonunda vizyonda olması gereken film için konuşan Barış Telli, “Önüme çıkan tüm engellere rağmen bir hayalim vardı, tüm insanlara ulaşabilmekti. Bir gün insanlara ulaşabileceğimi biliyordum. Hayatımın film olmasıyla insanların evlerine girmiş olacağım. Gelecek nesillere dokunacağım için mutluyum” açıklamasında bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.