Amine Gülşe ve Mesut Özil aşkı bitti

Geçtiğimiz günlerde Arsenal’de top koşturan Türk asıllı futbolcu Mesut Özil’in, Türkiye güzeli Amine Gülşe ile nişanlandığı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Hatta, Mesut Özil kastedilirerek Gülşe’ye “İlişkiniz nasıl gidiyor?” sorusu sorulmuş ve “İlişkimizi gizli yaşıyoruz” yanıtını vermişti. Gülşe nişan yüzüğünün sorulması üzerine de “Evde bıraktım” diyerek bir anlamda nişan iddialarını doğrulamıştı. Fakat Mesut Özil dün gece paylaştığı fotoğrafla büyük şaşkınlık yarattı.

Mesut Özil dün gece gerçekleştirilen Bambi 2015 Medya Ödülleri törenine eski sevgilisi Mandy Capristo’yla katıldı.

Amina Gülşe’yle nişanlandığı haberlerinin ardından dün gece resmi Twitter hesabından paylaştığı bu fotoğrafa kendisinin ve Mandy Capristo’nun soyadlarını birleştirerek ‘Ozisto geri döndü’ yazdı.

Bu gelişme büyük şaşkınlık yaratırken Amina Gülşe’nin bu duruma ne diyeceği merak konusu oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.