Amine Gülşe, bebeği için dadı tutmayacak

Amine Gülşe’nin bebeği için dadı tutmayacağı öğrenildi. Gülşe, çocuğuna bakması için Bursa’da yaşayan annesini yanına çağırdı.

İlk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan Amine Gülşe, çocuğunu kendi büyütmek istiyor. Arsenal’de forma giyen Mesut Özil ile evlendikten sonra İngiltere’de yaşamaya karar veren Gülşe, bugünlerde hamile olmanın telaşı içinde olurken gelecek için de planlar yapmaya başladı. Amine Gülşe, çocuğunun tüm gelişim evrelerine şahit olmak için bebeğini kendi büyütmeye karar verdi. Dadı istemeyen güzel oyuncu, Bursa’da yaşayan annesi ve kayınvalidesinin destekleriyle çocuğunu yetiştirmek istiyor. Amine Gülşe, sadece evde yemek ve temizlik işlerinde kendisine yardımcı olacak kadın tutacak. Amine Gülşe’nin, oyunculuk kariyerine de bir süre daha geri dönmek istemediği de öğrenildi. ?

blank
Amine Gülşe – Mesut Özil

EŞİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR!

Mesut Özil, Amine Gülşe’nin, doğumu yaklaştığı için Avrupa Ligi’nde oynanacak Olympiakos deplasmanına gitmedi.

Mesut Özil’den eşi Amine Gülşe için 4 milyon liralık zırhlı güvenlik önlemi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.