Amerikalı rapçi ilk klibini Türkiye’de çekecek

Amerikalı rap sanatçısı Justin J. Johnson yaptığı 4 single’dan sonra ilk klibini Türkiye’de çekmeye karar verdi.

İZMİR (İGFA) – Babası Hollywood Stüdyolarında yönetmenliğiyle 80’li ve 90’lı yıllara damga vuran Justin, setlerde büyümüş ve kendini rap alanında başarılı olmaya adadı.

Eşinin ailesinin İzmir’de olması sebebiyle Türkiye’ye gelen Justin, kuaförde karşılaştığı senarist/yönetmen İbrahim Kubilay Güneş ile gerçekleştirdikleri sohbet sonrasında arkadaş oldu.

Filmlerden ve kendi kafalarındaki fikirlerden yola çıkan iki arkadaş, film tadında bir klip çekmeye karar verdi ve farklı bir klip senaryosu üzerine çalışıp dünyaya bunu duyurmak için kolları sıvadı.

Yönetmen İbrahim Kubilay Güneş, Justin’in çok yetenekli ve dünya starı olmayı hak eden bir kumaşa sahip olduğunu belirtti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.