Altınordu genç yetenek keşfinde

Geçtiğimiz yıl salonlara geri dönen Altınordu Spor Kulübü, Güzelbahçe Düşünür Koleji’ne ait spor salonlarında voleybol ve basketbol spor okulları açıyor. Altınordu Spor Kulübü Derneği ile Düşünür Kolejleri arasında iş birliği protokolü imzalandı.

İZMİR (İGFA) – Güzelbahçe Düşünür Koleji’nde gerçekleştirilen imza törenine Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, Düşünür Kolejleri Genel Müdürü İrfan Urhan, Altınordu Spor KulübüVoleybol Şubesi Yöneticilerinden Eren Uzyıldırım katıldı.

İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu, “Altınordu Spor Kulübü olarak, tarihi başarılarla anılan salon sporlarındaki faaliyetlerimizi arttırmak, gençlerimize spor yaptırmak ve genç yetenekleri keşfetmek amacıyla, “Farklı Düşün, Fark Yarat, Özgün Ol” mottosuyla Türk Eğitim sistemine önemli farklılıklar ve başarılar katan, yedi bölgede 65 kampüsü bulunan Düşünür Kolejleriyle Güzelbahçe kampüsüyle önemli bir işbirliğine adım atmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Bu işbirliğinin sağlanmasında önemli katkıları olan kıymetli yönetim kurulu üyemiz Eren Uzyıldırım’a teşekkür ediyorum. Salon sporlarında yetiştirici hüvviyeti ve spor okulları organizasyonlarıyla yeni hamleler hedefleyen kulübümüz çok daha başarılı işler yapacaktır” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.