gazetemag tv

“Altın Boğaz Ödülleri” sahiplerini buldu

Boğaz’ın incisi Portaxe, bu kez Altın Boğaz ödüllerine ev sahipliği yaptı. Lütfü Sapmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen törende sektöründe başarılı isimlerin yanı sıra Serdar Ortaç, Ferman Toprak, Ahmet Selçuk İlkan, Yılmaz Morgül ve Aydan Kaya gibi isimler ödül aldı.

Gecede, medya dalında Uluslararası Başarı Ödülü kazanan, Show Türk televizyonunda yayınlanan “Eylem Aksın Zamanı” isimli programın yapımcısı ve sunucusu Eylem Aksın, ödül mutluluğunu sahnede Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin ve Maya Estetik’in kurucusu estetik doktoru Nihat Dik’le paylaştı. Her iki ismi sahneye davet eden ünlü sunucu, 14 yıllık televizyonculuk geçmişini bu şekilde taçlandırmış oldu. Almanya’daki kendi stüdyolarında yaptığı canlı yayınlarla 14 yılı aşkın süredir yurt dışında yaşayan Türklerin sesi olan Eylem Aksın, ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, bu güne kadar çalıştığı bütün televizyon kanallarına teşekkür etti.

EŞİN GROUP’TAN BODRUM MÜJDESİ

Genel merkezi Aydın’da bulunan Eşin İnşaat, Didim ve Kuşadası’ndan sonra Bodrum’daki Eşin Deluxe projesinin tamamlandığını duyurdu. Konuyla ilgili açıklama yapan Eşin Group yönetim kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, Temmuz ayının başlarında Bodrum’da büyük ses getirecek bir lansman düzenleyeceklerini açıklarken, inşaatı tamamlanan Eşin Deluxe projesiyle birlikte herkesin uygun fiyatlarla Bodrum’da ev sahibi olabileceğinin müjdesini verdi.

MAYA ESTETİK YURT DIŞINA AÇILIYOR

Ödül törenine katılan ve estetik konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden olan doktor Nihat Dik, Maya Estetik markasıyla yurt dışına açılacaklarını duyurdu. Almanya’da açacakları klinikle başta yurt dışında yaşayan Türkler olmak üzere, Almanlara ve dünyaca tanınmış isimlere güzellik konusunda hizmet vereceklerini açıklarken, bir Türk doktoru olarak, çok yakında Avrupa’da ve dünyada, estetik konusunda söz sahibi olacağına inandığını belirtti.

DİDEM DEREN YENİ İMAJIYLA NEFES KESTİ

Kanal D ekranında yayınlanan Kısmetse Olur programının birincisi sunucu Didem Deren, gecede tüm dikkatleri üzerine çeken isim oldu. Yeni imajıyla ödül töreninde boy gösteren güzel sunucu, güzelliğiyle olduğu kadar, kısa kestirdiği saçları ve yenilenen imajıyla nefes kesti.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.