Alternatif Rock Müziğin Öncü Kadınları Warpaint 1 Haziran’da İstanbul’da!

Zorlu PSM, bu yaza damga vuracak isimleri PSM Loves Summer konser serisi ile açıkladı. Dünya müzik sahnesinin efsaneleşen isimleri bu yaz İstanbul’da Zorlu PSM sahnelerinde olacak.

“Made For Love” dizisindeki “Lilys” şarkılarıyla büyük ses getiren ve sevilen Amerikan rock grubu Warpaint, yazın ilk günü olan 1 Haziran’da PSM Loves Summer kapsamında Turkcell Sahnesi’nde sahne alacak!

2010 yılında Los Angeles’ta kurulan ve küresel çapta büyük övgüler toplayan ilk albümleri ‘The Fool’ ile müzik dünyasına iddialı bir giriş Warpaint, 5 yıl sonra ilk kez Birleşik Krallık ve Avrupa’yı turlayacak ve 1 Haziran’da PSM Loves Summer kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde sahne alacak. 2014 yılında kendi isimlerini taşıyan ‘Warpaint’ ve 2016’da yayınladıkları üçüncü stüdyo albümleri ‘Heads Up’ ile başarılarına devam eden Warpaint, art rock, psychedelic rock ve dream pop türlerindeki üretimlerini İstanbul’daki hayranlarıyla buluşturacak.

Warpaint, müziklerinde büyük hayranlık duydukları Kraftwerk, Depeche Mode ve Public Image Ltd gibi isimlerden beslendi. Hipnotik armonilerle bezenmiş güçlü müziklere imza atan Warpaint, 2020’de yeni bir albüm üzerinde çalışmak için bir araya gelirken yine de üretmekten vazgeçmeyen grup, Alternatif rock müziğin öncü isimlerinden olduklarını bir kez daha kanıtladıkları ‘Lilys’i yayınladılar. Radiohead ve Frank Ocean gibi isimlerle çalışan Sam Petts-Davies’in, yapımcılığını ve miksajını üstlendiği ‘Lilys’, HBO’nun yeni dizisi “Made For Love”da yer aldı.

Warpaint, 1 Haziran Çarşamba akşamı 21.30’da PSM Loves Summer kapsamında Turkcell Sahnesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.