Almanya’yı tercih ettiler… Megastar Tarkan’dan eşine milyon dolarlık kariyer!

Tarkan’ın, eşi Pınar Tevetoğlu’na 1,5 milyon dolarlık iş kuracağı iddia edildi. Megastar’ın, Tevetoğlu için bir güzellik merkezi açmayı planladığı da söylentiler arasındaki yerini aldı.

Ünlü popçu Tarkan, kendisi gibi Almanya’da doğup büyüyen eşi Pınar Tevetoğlu için şu sıralar elini cebine atarak eşine iş kurmaya hazırlandığı konuşuluyor.

GÜZELLİK MERKEZİ İDDİASI

Megastar Tarkan, kendisi gibi Almanya’da doğup büyüyen eşi Pınar Tevetoğlu’na, Köln’de bir güzellik merkezi açmaya hazırlandığı iddia edildi. Pınar Tevetoğlu, Almanya’da bulundukları dönemde, uzmanlardan oluşan güzellik merkezinin başında duracak. İstanbul’a geldiklerinde işi yakınlarına teslim edecek.

blank

1,5 MİLYON DOLAR

Tarkan’ın bu merkeze 1.5 milyon TL yatıracağı, sonrasında ise rakamı büyüteceği ise magazin kulislerinde konuşulan bir diğer iddia. Çıkan bu iddiaların ardından Tarkan, cephesinden gelecek cevap bekleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.