Alişan’ın kardeşi Serdar Tektaş’ın vefatı sonrası Seda Sayan’dan karar

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın korona nedeniyle hayatını kaybetmesinin ardından şarkıcı Seda Sayan “Bu konuda hassasiyet gösteriyorum” diyerek konserlerini erteleme kararı aldı.

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Önceki gün son yolculuğuna uğurlanan Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından Seda Sayan, bu durumdan etkilendiğini belirterek konserlerini erteledi.

Snob Magazin’e açıklama yapan Sayan, “İçimden gelmiyor. Fazla etkilendim. Bodrum’dayım. Misafirlerim var. Sadece onları yemeğe götürüyorum. Hassas davranıyorum” diye konuştu.

Sayan, Selçuk Tektaş’ın vefatı sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış ve üzüntüsünü “Üzüntümü ifade edebilecek durumda değilim. Allah’ım sabır, metanet versin. Başınız sağolsun. Rabbim mekanını cennet eylesin. Alişan’ın kardeşi Selçuk aramızdan ayrıldı, üzerine nurlar yağsın” sözleriyle ifade etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.