YouTube / gazetemag tv

Ali Koç’un bombalayıp takımdan gönderdiği isimlerden sürpriz hamle

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un “casusluk” suçlamasıyla işlerine son verdiği 3 antrenör, Ali Koç’tan görüşme talep etti.

Fenerbahçe, 5 Ekim’de alınan kararla Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ı kadro dışı bırakırken teknik heyetten Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı’yla yollarını ayırmıştı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçen günlerde yaptığı açıklamada söz konusu antrenörlerden birinin antrenman verilerini kulüp dışına sızdırdığını dile getirirken Beşiktaş maçı öncesinde soyunma odasında yere halı serildiğini ve antrenörlerden birinin “Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini halıya saracağız” dediğini söylemişti. Fenerbahçe’de görevlerine son verilen Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

“HER ŞEYİ ANLATMAK İÇİN GÖRÜŞME TALEBİNDE BULUNDUK”

Sarı-lacivertli ekipten gönderilen antrenörler ortak yazılı açıklamalarında, “Biz bu hassas süreçte gereken her şeyi yüz yüze anlatmak ve tüm detaylarıyla neler yaşandığını ifade edebilmek için başkanımız Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduk.” ifadelerini kullandı.

Yaşanan durumla ilgili bugüne kadar hiçbir değerlendirmede bulunulmadığı vurgulanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

Şunun bilinmesini isteriz ki iddialarla ilgili cevap veremeyeceğimiz hiçbir husus yoktur. Ancak öncelikle konuyu kamuoyu önüne getirmek yerine, sayın başkanımıza anlatmak istedik. Kendilerinin bize dönüşlerini bekliyoruz. Bu vesileyle belirtmek isteriz ki bugüne kadar yaptığımız her hangi bir açıklama olmamıştır. O yüzden tarafımızdan bir açıklama gelmedikçe, sürece zarar verecek tondaki haberlere ve değerlendirmelere itibar edilmemesini rica ederiz.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.