Ali Koç ve yönetim kurulu törenle mazbatasını aldı

Fenerbahçe’de yeni başkan Ali Koç, Ülker Stadı’nda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Taraftara önemli mesajlar veren Koç’un Aziz Yıldırım’a olan teklifi ise dikkat çekti.

Fenerbahçe’de pazar günü yapılan tarihi kongrede başkanlığa seçilen Ali Koç ve yönetim kurulu törenle mazbatasını aldı. Taraftarlar meşaleler ve tezahüratlarla yeni başkan Ali Koç’a büyük destek verdi.

İşte Ali Koç’un mazbata törenindeki mesajları;

“Elimizi taşın altına koyacağız. F.Bahçe için maddi manevi sizi rahat uyutacak fedakarlıklar yapacağız. Önce biz sonra siz. İş adamı, yargı mensubu, çocuklar, herkesin bu çorbada tuzu olacak. 3 sene sonra sponsorların kapısına geldiği bir kulüp olacağız. O zamana kadar sponsorlar bulacağız. Satışa çıkardığımız hiçbir kombine kalmayacak. Bunu bana inandırdınız. Yeni sezon en çok forma adedini satalım. 1 sezonda sattığımız formayı eylül ayına kadar satalım. İmkanı olanlar olmayanlara forma alın. Sevilmek istiyorsak önce biz seveceğiz. Bu ülke artık kavgadan kaostan bıktı. Futbolun şiddet dilini değiştireceğiz. Kendinize yapılmasını istemeyeceğiniz şeyi başkasına yapmayın. Saha dışında yapıcı rekabetin öncüsü olacağız. En büyük arzum basketbolda şampiyon olup o kupayı Aziz Yıldırım’ın kaldırması”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.