‘Ali’ filminde Orhan Gencebay sürprizi

Türkiye’yi hüzne boğmak için geri sayıma başlayan ‘Ali’ filminde Orhan Gencebay sürprizi!

Filmin hafızalara kazınacak bir sahnesinde Orhan Gencebay’ın “Aklım Takıldı” şarkısı çalarken seyirci beyazperdede Orhan Gencebay’ı da görecek. Gencebay, şarkısıyla yüreklere dokunurken, filmin yapımcı ekibi de ona saygı duruşunda bulunmak için o sahnenin geçtiği barakanın duvarına, onun fotoğrafını astı. Filmin umut dolu sahnesi aşk kapıyı çalarken ‘Aklım Takıldı’ diyecek.

Film, hikayesi ve yürek burkan sahnelerinin yanı sıra şarkılarıyla da izleyenleri duygu seline sürükleyecek. Çok konuşulacak diğer şarkılar da Teoman’ın “N’apim Tabiatım Böyle” ve Selin Sümbültepe’nin seslendirdiği Karacaoğlan’ın ‘Bir Ayrılık Bir Yoksulluk Bir Ölüm’ ve Ahmet Kaya’nın ‘Kendine İyi Bak’ şarkısı olacak. Sümbültepe’nin seslendirdiği ‘Kendine İyi Bak’ şarkısı da kliplendi.

İşte filmin dokunaklı sahneleriyle yapılan o klip:

22 Mart’ta sinemalarda olacak ‘Ali’, hayatın acımasız yüzünü anlatırken, anneler, babalar ve çocuklar arasındaki derin sevgiyi de gözler önüne serecek. ‘Sen olsan ne yapardın?’ sorusunu cevaplamak hiç bu kadar zor olmayacak.

Tüm çekimleri boyunca sette hüzünlü bir havanın hakim olduğu film, çarpıcı hikayesiyle 22 Mart’ta sinemalarda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.