Ali Ağaoğlu, kendisinden 36 yaş küçük sevgilisi için kesenin ağzını açtı

Uzun süredir gözlerden uzak bir yaşam sürmeyi tercih eden ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, kendisinden 36 yaş küçük sevgilisi için kesenin ağzını açtı.

2007 yılında Miss Model of Turkey’de birinci olan Bige Yıldırımer’in, uzun zamandır Ağaoğlu’nun sevgilisi olduğu biliniyor. Daha önce Yıldırımer’e ev hediye eden Ali Bey, sevgilisi için yine kesenin ağzına açtı.

blank
Bige Yıldırımer

Ünlü iş adamı, Bige Yıldırımer’e bu kez 275 bin TL’lik bir Mercedes C200 aldı. Otomobilin, bir barışma hediyesi olduğu öğrenildi.

blank

Ali Ağaoğlu’nun oğlu Alican Ağaoğlu ile 2018 yılında dünya evine girdiği Miray İskilipli, Selin adını verdikleri kızlarını Aralık 2019’da kucaklarına almıştı. İkinci kez dede olmanın mutluluğunu yaşayan Ali Ağaoğlu, torunuyla objektiflere poz vermişti.

Alican-Miray Ağaoğlu’nun ilk çocukları Alin, 2018’de dünyaya gelmişti. Ali Ağaoğlu, doğum hediyesi olarak torununa Maslak 1453’ten 280 metrekarelik lüks daire hediye etmişti.

blank

Mart 2019’da 65’inci yaş gününü kutlayan iş adamı, “22 yaşıma girdim ruh yaşım da 18” demiş, gecenin sonunda ısrar üzerine horon tepmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.