Aleyna Tilki’den “ayı” açıklaması!

Aleyna Tilki, bazı şarkıcılara ağır göndermede bulunarak, “Klibimdeki ayıdan bile ünsüz olanlara diyecek bir şey yok” dedi. Aleyna Tilki, alışverişe ne kadar para harcadığını söyledi.

Yeni şarkısı Yalan’ın klibini çeken Aleyna Tilki kardeşi Ayça Tilki alışverişte görüntülendi. Tilki “Alışverişe aylık ne kadar para harcıyorsunuz?” sorusuna “Bazı aylar full harcıyorum, bazı aylar hiç harcamıyorum. Öyle bir rakam yok aklımda… Bir şeyi çok beğeniyorsam demek ki o parayı hak ediyordur ve mutlaka alırım” dedi.

Klibindeki ayıların birçok ünlüden daha ünlü olduğunu açıklayan Tilki “Bu lafımı üzerine alınan varsa hakikaten ayımdan ünsüzdür. Ona da diyecek bir şey yok” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.