Aleyna Tilki ve Sefo depremzede çocuklar için bir araya geldi

Kahramanmaraş’taki deprem felaketinin ardından afetzede çocuklar için oyun alanı ve oyuncak yardımı çağrısı yapan şarkıcı Aleyna Tilki ve rapçi Sefo Hatay’a gitti. Depremzede çocuklarla şarkı söyleyerek oyun oynayan ünlü isimler duygu dolu anlar yaşadı.

YouTube video

Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinde bölgedeki afetzede çocukları yalnız bırakmayan Aleyna Tilki ve Sefo, çocuklarla şarkı söyleyerek oyun oynadı.

YouTube video

Çocuklar sohbet ederken yanındaki kız çocuğunun bir anda saçını okşamasıyla duygulanan Sefo ise yaşadığı o anları şu sözlerle anlattı:

SEFO’DAN DUYGU DOLU PAYLAŞIM
Bugün bir davet üzerine İskenderun’daydım. Çadırkentte çocuklarla buluştuk, hiçbir şey olmamış gibi güldük eğlendik fakat Tuana bana beklemediğim bir anda bana öyle bir şey yaşattı ki bunu tarif edemem. Çok güzelsiniz çocuklar.

TİLKİ’DEN BAĞIŞ ÇAĞRISI
Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir video yayınlayan Aleyna Tilki, depremzede çocuklar için oyuncak ve oyun alanı kurmak için yardım istemişti.

Ahbap derneği ile işbirliği yapan Tilki, “Şu anda afet bölgesindeki çocukların oyuncaklarla bağ kurup onlarla duygularını paylaşmaya, onlara sarılmaya çok ihtiyacı var. Deprem bölgesine gidecek oyuncak yardımı için Ahbap’la oluşturduğumuz linke tıklayarak para bağışı yapabilirsiniz” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.