Aleyna Tilki ve Cornetto, yeni yaz şarkısı “Aşk Ateşi”ni yaza merhaba partisiyle kutladı.

Aşkın markası Cornetto ve Aleyna Tilki, yeni yaz şarkısı Aşk Ateşi’ni Wu Bomonti’de gerçekleşen yaza merhaba partisiyle kutladı. Aşk Ateşi şarkısıyla aşk klişelerini yıkan Cornetto ve Aleyna Tilki, ön yargıları ortadan kaldırarak ilk adımı atması için gençleri yüreklendiriyor.

Aleyna Tilki ve Cornetto ev sahipliğinde gerçekleşen partiye aralarında Zeynep Sever Demirel, Akasya Aslı Türkmen, Ezgi Avcı, Duygu Bal’ın da bulunduğu birçok davetli katıldı. Gece DJ Doğuş Çabakçor’un müziği ile başladı. Ardından tüm enerjisiyle sahneye çıkan Aleyna Tilki, eğlencenin dozunu arttırırken, performansıyla hayran bıraktı.

Yaza merhaba partisinde konuşan Aleyna Tilki; “Cornetto ile tekrar bir araya gelmekten çok mutluyum, beraber yaptığımız her şarkı çok sevildi, büyük başarılara imza attık. Aşk Ateşi ise benim için çok özel. Ben zaten kalıplara, ön yargılara inanmıyorum. Aşk klişelerini yıkmak benim işim. Aşk Ateşi benim hikayemden yola çıkıyor, “erisin tüm buzlar aşk ateşiyle” diyor ve herkesi buzlarını eritmeye davet ediyor.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.