Aleyna Tilki: Türkiye çocuk büyütüyor. Ve o çocuk benim

“Sen Olsan Bari” şarkısıyla müzik severlerin ilgisini çeken Aleyna Tilki, Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programına konuk oldu. Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli haberleri çıkan şarkıcı yine şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Yeni şarkısıyla dünya listelerine girmesi üzerine Aleyna Tilki “Türk pop müziği yeni bi sound ile tanıştırdık. Bu dünyada yapılıyor bizde yaptık. İlk başta yapımcım Samsun Demir’i zor ikna ettim ama sonunda anladı beni. Klibime kadar her şeyi düşündüm. Her bölümünde içinde oldum” dedi.

Yasemin Şefik’in “Sosyal medyayı iyi kullanıyorsun. Orada yazdıklarını ertesi gün gazetede görüyoruz. Planlıyor musun bunu?” sorusu üzerine Aleyna Tilki kendini kastederek; “Hiçbirini planlamıyorum. Bakın memleket olarak çocuk büyütüyorsunuz. Türkiye çocuk büyütüyor. Ve o çocuk benim. Bir çok güzel şey yapacağım.” dedi.

blank

BÜŞRA PEKİN “SEN OLSAN BARİ” BAŞROLÜ!

“Sen Olsan Bari” şarkısını alma hikayesinde Büşra Pekin’in büyük rolü olduğunu dile getiren Aleyna Tilki; “ Ersay’dan şarkı çıkacağını biliyordum. Kapısına gittim. Tamam dedi ama aylarca sesi çıkmadı. Aradım ama hala şarkı yok. Bir gün Büşra şarkıları dinlerken bu Aleyna’ya olur diyor. İşte böyle şarkı bana geliyor.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.