Aleyna Tilki: Beni asla desteklemediniz

Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisi IMDB’de puanı en düşük diziler arasına giren Aleyna Tilki, dünyaya açılma hayalleri kurarken istediği desteği bulamamasına sitem etti.

İlk İngilizce parçası Retrograde’in teaser’ını yayınlayan Aleyna Tilki, medyaya sitem etti.

Aleyna Tilki, şarkısının destek göremediğini söyleyerek, “Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz” dedi.

blank

Aleyna Tilki sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:

“Karşınıza çok küçük yaşta çıktım. Ne kadar çalıştığımı aslında hepiniz biliyorsunuz. Bu sefer küçük yaşıma rağmen yapayalnız Amerika’da uzun zamanlar kalışıma, tüm çocukluğumu işime feda etmeme değdi.

Artık 26 Şubat’ta ülkemi dünyada temsil etmek adına büyük bir adım atıyorum. Attığım tek adım bile her yerde haber olurken bugün, dünyada çıkacak olan şarkımı asla desteklemediniz… Oysa ki ben size bazen küssem de sizi gerçekten sevdim ve soğuk havada da, zor zamanlarımda da elimden geldiğince her zaman size kalpten vakit ayırdım…”

Aleyna Tilki’nin başrolünü Cemal Can Canseven’le paylaştığı; Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisi IMDB’de 1.7 puanla en düşük Türk dizileri arasına girmişti.

Aleyna Tilki ve Cemal Can Cansever, Türk dizi tarihinde rekor kırdı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.