Aleyna Tilki: Allah’ınızdan bulun

Aleyna Tilki hakkında yapılan ‘Gittiği hastaneyi birbirine kattı’ haberlerine çok büyük tepki gösterdi.

Henüz reşit olmadığından dolayı alkollü mekanlarda sahne alması birkaç bakanlık tarafından masaya yatırılan ve İstanbul Valiliği tarafından da alkollü mekanlarda çıkmaması yönünde yasak getirilen Aleyna Tilki, bu haberlerden beri objektiflerin her zaman üzerinde olduğu bir isim haline geldi. Konserleri birer birer iptal edilen Tilki, geride bıraktığımız günlerde Diyarbakır’da içkili olmayan bir mekanda sahneye çıkmış, ancak bu defa da mekanın dışında atılan ses bombası ile haber olmuş ve korku dolu anlarını da anlatmıştı. Tüm bu yaşadıklarından sonra sahnelerden bir süre uzak kalma kararı alan ve kendisini eğitime vereceğini açıklayan Aleyna Tilki’nin adı bu defa da bir hastane rezaletine karıştı.

OLAY ÇIKARTTI İDDİASI

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, kendisi hakkında sosyal medya ve bazı internet siteleri üzerinden yapılan “Aleyna Tilki, gittiği hastaneyi birbirine kattı, çalışanlarına hakaret etti” haberlerine sert tepki gösterdi. Hakkını mahkeme salonlarında arayacağını söyleyen Tilki, hakkında çıkan haberlere şu sözlerle isyan etti:

“ALLAH’INIZDAN BULUN”

“Allah’ınızdan bulun! Artık susmayacağım. Yalanlarla dolanlarla benim karakterimi ve gururumu yerle bir edebileceğinizi mi sandınız! Artık yalan olan tüm haberlere dava açacağım. Ben hayatımda karıncayı bile incitmedim, kaldı ki dün hastanedeki tüm çalışan abi ve ablalarımla resim çekildim, hepsiyle sohbet ettim neredeyse, büyük bir keyifle… Allah’tan birkaç tanesi yardıma ihtiyacım olur diye numarasını bile verdi de… Resimleri ondan isteyeceğim ve onlara nasıl davrandığım hakkında video isteyeceğim. Kimsenin hakkı bu kadar yenilmemiştir. Siz bir kız çocuğunun karakterine ruhuna küfür ederek, hakaret ederek, gerek yalan haber yaparak, gerek konuları çarpıtarak, çok büyük kul hakkına girdiniz. Gelsin şimdi o beni bir gün savunup işine gelince gömen abiler ve ablalar! O hastaneye beraber gidelim bir soralım, gerçeğiyle onlardan öğrenelim nasıl davranmışım. Pes! Sizin Allah korkunuz da mı yok?

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.