Aleyna Tilki: 15 yaşımdaki halime meze diyebilecek kadar vicdansız…

İsmailağa Cemaati’ne bağlı Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in, kızını 6 yaşındayken 29 yaşındaki adamla evlendirmesine tepkiler sürerken bir sosyal medya kullanıcısı konuyu şarkıcı Aleyna Tilki’ye getirdi.

Hiranur Vakfı’nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in, kızını 6 yaşındayken 29 yaşındaki adamla evlendirmesine tepki çığ gibi büyüyorken Twitter’da ‘Bekir Tiryaki’ adlı hesaptan “15 yaşındaki Aleyna Tilki yarı çıplak sarhoş masasına meze olunca sanat. 18 yaşındaki hafız evlenip yuva kurunca çocuk” diye mesaj atıldı.

“HEPİNİZ POTANSİYEL SUÇLUSUNUZ”

Mesajı alıntılayan şarkıcı ise ateş püskürdü: “15 yaşımdaki halime meze diyebilecek kadar vicdansız ve her sakallının masum olduğunu savunacak kadar eğitimsizsiniz…

O yavrunun başına neler geldiği ortada. Konuyu nasıl başka bir çocukluk hikayesiyle çarpıtmaya çalışırsınız?

Hepiniz potansiyel suçlusunuz. Hepinize dava açıcam.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.