Al Pacino’ya ‘Pinti’ suçlaması!

Al Pacino’nun eski sevgilisi Meital Dohan, ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamalarla magazin gündemine damga vurdu. Dohan, eski sevgilisi Pacino’yu ‘pinti’ olmakla suçladı.

Son olarak bir Netflix filmi olan ‘The Irishman’de izlediğimiz Al Pacino filmin California’daki galasına sevgilisi Metial Dohan ile katılmış ve objektiflere poz vermişti. Dohan ayrılık sonrası İsrail’de yayınlanan bir dergiye konuştu ve kendisinden 36 yaş büyük olan Al Pacino ile olan ilişkisinin neden bittiğini açıkladı.

Dohan dergiye yaptığı açıklamalarda ilişkilerinin bitiş nedeni olarak “O kadar yaşlı bir adamla olmak zor” şeklinde ifadeler kullandı. 79 yaşındaki Al Pacino’yla olan ilişkisinde yaş farkının kendisini zorladığını söyleyen 43 yaşındaki Dohan, “Başlarda bu yaş farkını inkar etmeye çalıştım ama dürüst olmak gerekirse o yaşlı bir adam ve bu yüzden ilişkimiz büyük bir aşkla sürmedi” dedi.

blank

PİNTİ GÖNDERMESİ

Meital Dohan, röportajda kendisine sorulan ‘Birlikteliğiniz sırasında size pahalı hediyeler aldı mı?’ şeklindeki bir soruya “Bana sadece çiçek aldı, kibarca para harcamak istemediğini başka nasıl söyleyebilirsin ki?” şeklinde bir yanıt verdi.

“UMARIM ARKADAŞ OLARAK KALIRIZ”

Yaşanan bu ayrılığa rağmen Pacino’ya saygı duyduğunu söyleyen Dohan, onunla birlikte olmanın kendisi için bir onur olduğunu söylerken “Umarım iyi birer arkadaş olarak kalırız” demeyi de ihmal etmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.