Akın Akınözü’nün son görüntüsü sosyal medyayı salladı!

Vatani görevini bedelli olarak yapan Akın Akınözü askerlik için saçı ve sakalını kestirmişti. Geçtiğimiz haftalarda 21 günlük askerlik görevini tamamlayan oyuncu İstanbul’a dönmüştü. Saçsız ve sakalsız görüntüsü olay olmuş ve pek fazla beğenilmemişti. Saçını ve sakalını uzatmaya başlayan Akın Akınözü son halinini Instagram’dan takipçilerinin beğenisine sundu.

‘Hercai’de canlandırdığı Miran Aslanbey karakteri ile büyük bir çıkış yakalayan Akın Akınözü dizinin sezon finalinin ardından bedelli olarak askere gitmişti. 21 günlük vatani görevini tamamlayan yakışıklı oyuncu saçını ve sakalını kestirmişti. Son hali fazla beğenilmeyen Akınözü, askerliğin ardından yeniden Miran Aslanbey olabilmek için hazırlıklara başlamıştı.

Son görüntüsü sosyal medyayı salladı!

Oyuncu son halini bugün Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Akın Akınözü’nün paylaşımı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.