Akın Akınözü, Mardin’de konakladığı otelde büyük bir sürpriz yaşadı

ATV’de ekrana getirilen Hercai dizisinde hayat verdiği Miran karakteri ile büyük beğeni toplayan Akın Akınözü, çekimler için Mardin’de konakladığı otelde büyük bir sürpriz yaşadı. Ünlü oyuncunun hayranları, Akınözü’nün kaldığı otele baskın düzenledi. Yakışıklı oyuncu hayranlar ile fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi.

Başrollerini Ebru Şahin’le paylaştığı Hercai dizisinin Miran’ı Akın Akınözü, çekimler için Mardin’in Midyat ilçesinde otelde konaklıyor.

Akın Akınözü’nün yurt dışından gelen hayranları, otel yönetiminin uyarılarına aldırış etmeden Akın Akınözü’nün yanına gitti.

Akın Akınözü, hayranlarından gelen fotoğraf talebini geri çevirmezken sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayılması dikkatlerden kaçmadı.

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.