gazetemag tv

Akın Akınözü, Hercai dizisi hakkında samimi itiraflarda bulundu

24. Altın Objektif ödüllerinde “En iyi drama erkek oyuncu” seçilen Akın Akınözü, samimi itiraflarda bulundu.

Dizinin 2. sezonunda daha fazla aksiyon sahnesinin olmasından memnun olduğunu söyleyen Akın Akınözü, bu sahnelerde keyifle rol aldığını anlattı.

Aksiyon sahneleri için sette her türlü önlemin alındığını ancak o anlarda farklı gelişmeler olabildiğini ve bunun da adrenalini yükselttiğini ifade eden Akın Akınözü, bu durumdan hiç de şikayetçi değil.

blank
Akın Akınözü

Akın Akınözü, “Ben bundan keyif alıyorum. Önümüzde de farklı aksiyon sahneleri olur ise onun da keyifle hakkını vermeye çalışırız. Zaten o tip sahnelerde yüksek adrenalin olmasa, o sahneler çekilmezdi. Soğuklarda öyle bir adrenalin olsun ki içiniz ısınsın. Yoksa başka türlü söz konusu değil” diye konuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.