Akıllı üretim WIN EURASIA’da 5G ile canlı olarak denenecek

Universal Robots 8-11 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan, en önemli sektör fuarlarından WIN EURASIA’da katılımcılara 5G teknolojisi ile insan, robot ve bulut etkileşimini sunacak.

İSTANBUL (İGFA) – Hannover Fairs Turkey tarafından her yıl düzenlenen, Avrasya’nın önemli sektör fuarı WIN EURASIA, 8-11 Haziran 2022’de tüm sektör profesyonellerini İstanbul Fuar Merkezi’nde buluşturacak. Bu yıl farklı endüstriler için geliştirilen 30 markanın 17 farklı 5G kullanım senaryoları Türkiye’de ilk defa WIN EURASIA 5G Arena’da sergilenecek.

Sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler, “İnsan ve Robot Etkileşimi”, “IoT, Endüstri 4.0 & 5G Ready”, “5G & Endüstri 4.0 Forum Arena”, “Karanlık Fabrika Modeli”, “AR, VR & Robot Etkileşimi”, “AGV & Otonom 5G Ready”, “Geleceğin Fabrikası 5G Ready”, “Melfa Assista 5G Ready” senaryolarını yakından deneyimleme fırsatı bulacak.

Aralarında Universal Robots’un da bulunduğu 30 şirket tarafından geliştirilen ve ilk kez WIN EURASIA’da sergilenecek olan “Akıllı otomasyon ve üretim için 5G” vizyonu kapsamındaki uygulamalar, düzenlenen toplantı ve imza töreni ile kamuoyuna tanıtıldı.

Lansmanda “Robotik El ve İnsan-Robot Etkileşimleri” senaryoları Türkiye’de ilk kez 5G ile canlı olarak test edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.