AK Partili Fatih Bolcan’a 10 yılda 54 milyon TL’lik ihale!

Özellikle AK Partili belediyelerden aldığı ihalelerle dikkat çeken Fatih Bolcan’a ait A-Z Reklam Basım Organizasyon ve Turizm Şirketi, aldığı yeni ihaleyle yine gündeme geldi.

Şirketin A-Z son 10 yıl içinde aldığı ihale sayısı 66’ya ulaştı. İhalelerin toplam bedeli ise 54 milyon 443 TL’yi aştı.

Şirketin ortağı olan AKP İstanbul İl delegesi Fatih Bolcan, 66’ncı ihalesini Fatih Belediyesi’nden aldı. 2014 seçimlerinde AKP’den Başakşehir Belediye Başkanlığına aday adayı da olan Bolcan’ın şirketi, Fatih ilçesindeki kültürel mirası tespit edecek.

Birgün’den Dilara Şimşek’in haberine göre, Fatih Belediyesi’nin, ‘Fatih ilçesindeki kültürel mirasın tespiti, tanıtımı ve korunmasına yönelik hizmet alımı’ adı altında düzenlediği ihale sonuçlandı.

Açıklanan sonuca göre ihaleyi Bolcan’ın ortağı A-Z Reklam Basım Organizasyon, 946 bin 388 TL’ye üstlendi. Fatih Belediyesi’nin söz konusu firma ile yaptığı sözleşmeye göre, ihale kapsamında istenen hizmet 31 Aralık 2020 tarihine kadar tamamlanacak.

TEK BAŞINA İHALE

Öte yandan AKP’li Zeytinburnu Belediyesi’nin 5 Haziran’da düzenlediği Online Tıp Festivali için düzenlenen ihale yine aynı şirkete gitmişti. Şirket, tek başına katıldığı ihaleyi 213 bin 350 TL teklif vererek almıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.