AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın Kurban Bayramı Mesajı

Yüce Yaradana yakınlaşmanın, kayıtsız ve şartsız teslimiyetimizi ifade etmenin sembolü olan mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.
Kurban Bayramının milletimize, ülkemize, tüm İslam âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Bayramın huzur, sağlık ve mutluluk içinde değerlerimize ve kültürümüze yakışır şekilde idrak edilmesini temenni ediyorum. Yardımlaşmanın, birlik ve beraberliğin nişanı olan bayram günlerinde kültürümüzün ve dinimizin aktardığı en güzel ve naif şekilde etrafımızdaki ihtiyaç sahiplerini de unutmayacağımızı biliyor ve yaptığınız yardımların Allah katında kabul bulmasını diliyorum. Kurban Bayramında Hac farizasını yerine getirmek arzusu ile kutsal topraklarda olan vatandaşlarımızın ibadetlerinin kabul ve makbul olmasını diliyorum.
Bu bayram sevdiklerimizle buluşmak için çıktığımız yolcuklarda bayramı hüzne dönüştürmemek için dikkatli ve sorumlu davranalım, kurallara uyalım.
Bir kez daha Kurban Bayramının tüm dünyaya huzur, sağlık, barış ve refah getirmesi dileği ile bayramınızı kutluyorum. Rabbim ibadetlerimizi ve kurbanlarımızı kabul etsin. Nice bayramlara kavuşmak dileği ile bayramınız mübarek olsun.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.