AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın AK Parti’nin 21.Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, vatan, millet sevgisi, Türkiye’ye hizmet şiarı ve inanç ile çıkılan uzun yolculukta davamız bugün 21. yılını geride bırakıyor.

Geride kalan 21 yıl boyunca tüm AK Parti teşkilatının düsturu Cumhurbaşkanımızın sık sık dile getirdiğini gibi milletinin hizmetkarı olmak, vatana ve millete hizmet etmek olmuştur. Türk siyasetinde güven ve istikrar döneminin başlamasına vesile ve belki de bir milat sayılabilecek olan bu davanın asla değişmeyecek olan pusulası daima güçlü ve bağımsız Türkiye’yi gösterecektir.

Bu uğurda gücünü Türk Milletinden alan bizler, AK Parti Teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde görev sahalarımızda vatanımıza hizmet etme aşkıyla yolumuza devam edeceğiz.

Yurtiçinde ve yurtdışında milli iradeyi temsil eden AK Parti hükümeti, uluslararası arenada gösterdiği kararlılıkla Türkiye Cumhuriyeti’nin birleştirici gücünü en iyi şekilde göstermiştir. Kurulduğu günden beri cumhuriyetimizin kurucularından, kuruluşun ve kurtuluşun kahramanlarından aldığımız reformist bakış ile ülkemize pek çok hizmet kazandırdık ve kazandırmaya devam edeceğiz. İşte bu gurur ve güçlü Türkiye vizyonuyla “Bir olduk, 21 olduk”.

Vesile ile kuruluştan bugüne davaya hizmet etmiş ve bu uğurda emek vermiş tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, ahirete intihal edenleri rahmetle anıyorum. Vatan ve millet aşkı ile nice senelere…

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.