AK Parti Kızılcahamam’da kampa girdi

AK Parti’nin Kızılcahamam kampı başladı. Üç gün sürecek kampın açılış konuşmasını Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün yapacak. Kampta dış politikadan ekonomiye kadar birçok başlık ele alınacak. 2023 seçimleri için hazırlıklar değerlendirilecek.

Ekonomi, güvenlik, dış politika… AK Parti önemli gündem başlıklarıyla 30’uncu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nı yapacak. “Türkiye için güven ve istikrar” temasıyla düzenlenecek kamp, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasıyla başlayacak.

Birinci gün Meclis çalışmaları, ekonomi, güvenlik ve dış politika oturumları yapılacak. Kampın ikinci gününde de tarım ve enerji oturumları olacak. AK Parti kampında 3600 ek gösterge, kira artışları ve enflasyon zamları gündemde

Basına kapalı bölümlerde bazı bakanlar, genel başkan yardımcıları ve TBMM Grup Başkanı İsmet Yılmaz, çalışmalara ilişkin sunum yapacak.

Teşkilata “sahada daha aktif olun” talimatı verilecek

2023 seçim hazırlıkları da kampın önemli başlıklardan. Hazırlıklar teşkilatla enine boyuna değerlendirilecek. Erdoğan, milletvekillerine “Daha çok sahada daha aktif çalışın” talimatı verecek. Kamp, Erdoğan’ın kapanış konuşmasıyla pazar günü sona erecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.