AK Parti Bursa’da ‘mahalle başkanları’ ile buluştu

AK Parti Bursa İl Davut Gürkan, Bursa’nın farklı ilçelerinden mahalle başkanları ile toplantıda biraraya geldi.

BURSA (İGFA) – Bursa Merinos AKKM Muradiye Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya il başkan yardımcıları da katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, teşkilatlarının uç beyleri niteliğindeki mahalle başkanlarının şehrin her noktasındaki sorun ve taleplerin aktarılması, gerekli mercilere iletilmesi açısından önemli bir misyon üstlendiklerini belirtti.

Başkan Gürkan, her kademeden teşkilat mensupları ile Bursa ve Bursa Halkının geleceği için çalıştıklarını vurguladı.

“Bu anlamda en büyük destekçilerimiz değerli mahalle başkanlarımızdır” diyen Başkan Gürkan, “Mahalle mahalle Bursamıza hakim olmamızda en büyük etken sizlerin kıymetli çalışmaları. Bursamıza ve ülkemize katkı koymak adına hep birlikte gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Önümüzde partimizin kuruluşundan bu yana ülkemizin önüne serdiği Güçlü Türkiye vizyonunu, bölgesinde ve tüm dünyada söz sahibi bir ülke haline getiren, ülkemize her alanda çağ atlatan hizmetlerimizi taçlandıracak bir süreç var. Bu süreçten de her kademeden teşkilat mensubumuzun kıymetli gayretleri ve Aziz Milletimizin feraseti ile daha da güçlenerek ayrılacağımıza olan inancımız tamdır” diye konuştu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.