Ajda Pekkan’dan hayranlarını korkutan haber

Süperstar lakaplı ünlü şarkıcı Ajda Pekkan’dan hayranlarını korkutan bir haber geldi. Dizlerinde meydana gelen kireçlenmeden dolayı operasyon geçiren Pekkan’ın ayağa kalmasını doktorlar yasakladı. Ajda Pekkan’a kardeşi Semiramis Pekkan’ın refakatçi olduğu öğrenildi.

Yıllara meydan okuyan güzelliği ile fiziği ile her zaman magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden olan Ajda Pekkan’ın sağlık sorunları yaşadığı öğrenildi.

Hürriyet’in haberine göre; Süperstar Pekkan’ın dizlerini kireçlenmeye bağlı olarak su topladı. 75 yaşındaki ünlü şarkıcı ağrılara daha fazla dayanamadı ve operasyon masasına yattı. Yatak istirahati alan Ajda Pekkan’a doktoru ayağa kalkmayı yasakladı.

Süperstar’a bu süreçte en büyük desteği ise kardeşi Semiramis Pekkan veriyor. Semiramis Pekkan, ablası için kendi evinin üst katını tahsis ederek ameliyat sonrasını bakımını üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.