gazetemag tv

Ajda Pekkan’a gizli yüz gerdirme operasyonu!

25 yaşından beri estetik ameliyat yaptıran Ajda Pekkan’ın (73) iki ay önce, filmleri aratmayacak bir yüz gerdirme operasyonu geçirdiği ortaya çıktı.

Ajda Pekkan (73) yapılan bir araştırmada ‘Türkiye’nin En Güzel Yaş Alan Ünlüleri’ arasında 6’ncı seçilmişti.

YÜZÜNÜ GERDİRDİ

Posta’nın haberine göre 25’inden bu yana belirli aralıklarla estetik yaptıran Ajda Pekkan’ın iki ay önce bir üniversite hastanesinde yüzünü gerdirdiği ortaya çıktı. Operasyondan sonra üç gün hastanede kalan süperstar, ameliyatın duyulmaması için bir dizi önlem aldırdı.

Odasının bulunduğu kata doktoru ve hemşiresi dışında kimse alınmadı. Hastaneye şapka ve gözlük takarak giren Pekkan, çıkışta da son derece dikkatliydi. Hava kararınca VIP minibüsü kapıya kadar yanaştırıldı.

blank

DUDAĞINI OYNATAMAMIŞTI

Süperstar’ın geçen ay katıldığı bir TV programında dudak bölgesini oynatamaması da estetiğin henüz çok yeni olmasından kaynaklanıyordu. Ajda’nın görüntüsü sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.