Ajda Pekkan ve Sinan Akçıl Uçankuş Tv’nin yılbaşı ekranında

Süperstar Ajda Pekkan ile müziğin hitman’i Sinan Akçıl, yılbaşı gecesi Uçankuş TV’de “Süper Yılbaşı” programıyla seyircilerle buluşacak. Pekkan ve Akçıl, yılbaşı gecesi müziğin dahi çocuğu Volga Tamöz ile “Mış Mış” şarkısıyla 2015’e damgasını vuran Simge Sağın’ı ağırlıyor.

Saat 22.30’da başlayacak ve 2016’ın ilk saatlerine kadar sürecek olan müzik ve kahkaha şöleninde 25 şarkı seslendirildi. Programda piyanosunun başına geçtiği için kendisine “Sinan Susam” lakabı takan Sinan Akçıl, “Binbir Gece” adlı yeni şarkısını da ilk kez “Süper Yılbaşı”nda seslendirdi.

AJDA PEKKAN: YENİYIL YENİLİKLER GETİRSİN

Ajda Pekkan, “Yeni yılın hep yenilik peşinde olduğum için bana yenilikler getirmesini istiyorum. Sevgi dolu olsun. Sağlık olsun. Sonuçta sen varsan her şey var” dedi.

AJDA PEKKAN: İŞTE HİÇ AFFEDİCİ DEĞİLİM

Programda işi sözkonusu olduğunda çok katı birine dönüştüğünü belirten Ajda Pekkan, “Yakınlarımın kayıplarında bile sahne alığım oldu. İş konusunda çok katıyım. Mesela bir Kıbrıs konserinde vokalistimiz gündüz fazla güneşte kaldığı için fenalaşmış ve akşam konsere çıkamamıştı. Oraya tatile mi geliyorsun! Saygısızlığı işinin sonu oldu. Duygusal insanlarız, naifiz ama iş konusunda kimsenin bizi istismar etmesini istemiyorum. İşte hiç affedici olmamak gerek” diye konuştu.

AJDA PEKKAN: AŞK ÖLDÜRMEZ, YAŞATIR

Süperstar Ajda Pekkan, Sinan Akçıl’ın “Aşkta ölüp bitmek var mı?” sorusuna “Aşkta ölüp bitmek yok. Aşk insanı yaşatan, diri tutan, motive eden bir duygudur” yanıtını verdi.

SİNAN AKÇIL: KÖTÜLÜĞE KARŞI DAYANMA GÜCÜ DİLİYORUM

2016’nın mutluluk getirmesini dileyen Sinan Akçıl, “Mutluluk gelsin ve olabilerek her türlü kötülüğe karşı dayanma gücü ve sabır ve de tanıdığım ve değer verdiğim herkese sağlık istiyorum” dedi.

SİMGE SAĞIN: BABAMI KAYBETTİĞİM GECE KONSER VERDİM

Babasının vefat ettiği gece sahne aldığını anlatan Simge Sağın, “2005 yılında babamı kaybettim ve o gece sahneye çıktım. Müzisyen bir babanın kızı olarak sesim de kısık olsa sahneye çıkıp işimi yaptım” şeklinde konuştu.

SİMGE SAĞIN: BÜYÜK İKRAMİYEYİ ÇOCUKLARA VERİRDİM

Volga Tamöz’ün “Yılbaşı gecesi Milli Piyango size çıksa ne yaparsınız?” sorusuna Ajda Pekkan, “Büyük ikramiye çıksa burada olmadım. Nerede olacağıma o günkü kafama göre o anda karar verirdim” derken Simge Sağın “Paranın tamamını hasta çocuklara verirdim” yanıtını verdi.

VOLGA TAMÖZ: KÖTÜLÜKLERDEN KURTULALIM

Ünlü aranjör Volga Tamöz, yeni yılla ilgili “Sağlıklı mutlu ve huzurlu, kötülüklerden kurtulduğumuz bir yıl olsun. İyi düşündükçe her şey iyi olur” dileğinde bulundu.

SİNAN AKÇIL: BİNBİR GECE YAŞANMIŞ BİR HİKAYE

Sinan Akçıl, “Süper Yılbaşı”da düzenlemesini Mert Ali İçelli’nin yaptığı “Binbir Gece” şarkısını söyledi. Akçıl’ın “Hani bir istersin, bir istemezsin, bir mutlusundur, bir değil. Şarkıyı öyle bir ruh halinde yazdım. Gerçek bir hikayeyi anlatıyor” dediği şarkının sözleri de Ajda Pekkan ve Simge Sağın tarafından çok beğenildi.

İŞTE “BİNBİR GECE”NİN SÖZLERİ:

Bir yakıyor tadı,

Bir ne güzel adı

Bir iyi ki burdasın,

Bir keşke olmasın, zorladı

Gülüşü ne güzel

Bazen de çok üzer

Sevginin sönüşü mahveder gülüşü, kaybeder

Ama son anda yine bir güneş doğuyor hep üstüne

Bitiyor diyemiyorum

Aklıma geliyor

Binbir gece ve sana kıyamıyorum

Bir güneş doğuyor hep üstüne

Batıyor diyemiyorum

Sevgiden öteye geçenlere

Ne olacak bilmiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=Y2c6A75LN6g&feature=youtu.be

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.