Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu’dan harika buluşma

Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu, bir alışveriş merkezinin açılışında aynı sahneyi paylaştı. İki yıldız ‘Harika’ parçasını birlikte seslendirerek coşkuyu zirveye taşıdı.

Ajda Pekkan ile Kenan Doğulu, yıllar sonra aynı sahneyi paylaştı. Kartal’da İstMarina Alışveriş Merkezi’nin açılış etkinlerinde konser veren ikili, ‘Harika’ parçasını birlikte seslendirdi. Konser programı Kenan Doğulu’nun performansıyla başladı. Doğulu’nun sahnesi led bileklikler ve balon şovuyla renklendirildi. Pekkan’ın sahneye çıkması ve ikilinin “Harika”, “Tutamıyorum Zamanı”, “Düşünme Hiç” şarkısını birlikte seslendirmesiyle coşku zirveye tırmandı. İki ünlü isim yaklaşık 10 bin kişiye müzik ziyafeti sundu.

blank
Kenan Doğulu

DARISI SENİN BAŞINA

Kendisini izlemeye gelenler arasında bir bebek olduğunu gören Kenan Doğulu, “Ne olur elden ele onu bana gönderin” diyerek miniği kucağına aldı. Popçunun hayranları da, “Darısı senin başına” diye şarkıcıya seslendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.