Ajda Pekkan, sevgilisi Bülent Çavuşoğlu sorusuna sessiz kaldı

Bayramda Bodrum’da sahneye çıkan usta isim Ajda Pekkan, ertesi gün İstanbul’a dönmek üzere havalimanında görüntülendi. Pekkan, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Bayramın ilk günü Bodrum Yalıkavak Marina’da sahneye çıkan Ajda Pekkan, ertesi sabah erken saatlerde İstanbul’a dönmek üzere havalimanına gitti. Pekkan, Milas Havalimanı’nda habercilerin sorularını yanıtladı.

Ajda Pekkan, sevgilisi Bülent Çavuşoğlu ile ilgili soru gelince geçiştirerek: “Arkadaşlar özel hayata girmeyelim. Bunlar özel konular. Herkese iyi bayramlar diliyorum.”

blank

Ünlü şarkıcı, “Çok güzel bir geceydi. Herkes çok eğlendi. Şimdi İstanbul’a gidiyorum, oradan da Kıbrıs’a geçeceğim. Konser maratonu devam ediyor” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.