Ajda Pekkan, depresif bir ruh haline büründü

Sanatçının yakın çevresinden elde edilen bilgilere göre Süperstar, yakın dostu Ayşe Ersayın’ın vefatından sonra depresif bir ruh haline büründü.

Tüm bu ruh hali içerisinde Pekkan, kendisine gelen birçok iş teklifini fiyatları az bulduğu gerekçesiyle reddetmeye başladı. Ancak kulislerde konuşulanlara göre Ajda Pekkan, birçok işi geri çevirmesine rağmen bir yandan da maddi sıkıntı gerekçesiyle iş arayışında… Ekibine sık sık “Bana yeni projeler getirin” dediği öğrenilen ünlü sanatçının maddi sıkıntı iddiasında bulunması ise Pekkan’a dair dedikoduların başını çekiyor.

blank

EVLER BOŞTA YATIYOR

Tüm bunlar olurken, maddi sıkıntı içinde olduğunu dile getiren Pekkan’ın gayrimenkullerini satışa çıkarmadığı hatta hiçbirini kiraya dahi vermediği öğrenildi. Pekkan’ın bu hareketlerinin altında Ayşe Ersayın’ın vefatının ardından düştüğü boşluk ve yalnızlığın yattığı söyleniyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.