gazetemag tv

Ajda Pekkan: Beni taşıyabilecek erkek yok

Bülent Çavuşoğlu’ndan ayrılan Ajda Pekkan, “Beni taşıyabilecek bir erkek karşıma çıkarsa her şeyi bıkarıp giderim” dedi.

1973 yılında ilk evliliğini Coşkun Sapmaz’la yapan Ajda Pekkan’dan samimi açıklamalar! İkinci evliliğini yaptığı Mehmet Ali Bars’tan 1990’da ayrılan Pekkan, uzun süredir neden evlenmediğini konuk olduğu Lifetime TV’de Mucize Sensin programında anlattı. Pekkan, ilk evliliğinin yanlış olduğunu söylerken ikinci birlikteliğinin ise mantık çerçevesinde yapıldığını söyledi.

PARANIN ÖNEMİ YOK

Hayatındaki kişinin akıllı olmasına önem verdiğini söyleyen Süperstar, özel hayatında paranın mühim olmadığını söyledi. Ajda Pekkan, ‘Şu anda hayatında aşk var mı?’ sorusuna ise ‘Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor. Güvenebileceğim bir erkek karşıma çıksa her şeyi bırakır giderim’’ diyerek şaşırttı. Sanatçı, işadamı Bülent Çavuşoğlu’ndan geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı.

Bugüne kadar başından iki evllilik geçen Ajda Pekkan, hayatında kimse olmadığını söyledi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.