gazetemag tv

Ajda Pekkan: Ben de evlensem kim bilir bana da neler yapacaklar

Sinan Akçıl imzalı yeni şarkısı ‘Canın Sağolsun’u piyasaya çıkarmaya hazırlanan Ajda Pekkan, Cengiz Semercioğlu’nun tv100’de sunduğu “Sabah Sohbeti” programına konuk oldu.

Süperstar programda çarpıcı bir açıklamaya imza attı. Tarkan’a evliliğin çok yakıştığını ifade eden Pekkan “Ben de evlensem kimbilir bana da neler yapacaklar. Niye evlendi Ajda Pekkan bilmem ne falan… Evlenebilirim pat diye kim karışır ki” dedi.

‘Aniden karar veririm’

Cengiz Semercioğlu’nun “Var mı öyle bir şey?” sorusu üzerine “Olursa söylerim ama ben öyle varlarla oturmam. Aniden karar veririm” cevabını verdi.

Bunun üzerine Semercioğlu “Düğüne çağırırsın küt diye, var mı öyle bir ihtimal?” sorusunu tekrar yöneltti. Bunun üzerine Pekkan “Yok canım benim ihtimallerim böyle… Öyle olmasa ben Ajda olur muydum?” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.