Ajanda Sayfanız için: Güneş 19 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta!

8 farklı ülkede yaklaşık 100 milyonu aşkın dinleyiciye ulaşarak, ülkemizi uluslararası platformlarda temsil eden Güneş, ATLANTİS Turnesi kapsamında hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Aynı zamanda Türkçe rap müziğin yükselen kadın sanatçısı olan genç yetenek, 13 şarkıdan oluşan ‘ATLANTİS’ adlı yeni bir albümü ile 19 Temmuz tarihinde İstanbul’da konser verecek.

Bu kapsamda; Dünya Turnesi kapsamında Princess Nokia, AJ Tracey ve Pi’erre Bourne’un sahne alacağı etkinlikte, yeni albümünü ve hit şarkılarından oluşan seçkileriyle dinleyici karşısına geçecek olan Güneş, orkestırası (DJ Set) eşliğinde Küçükçiftlik Park’ta unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Tarih: 19 Temmuz 2022

Saat: 20.00

Yer: Küçükçiftlik Park / İSTANBUL

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.