Ahmet Kural’ın, Sıla’yı dövdüğü geceden şok ayrıntılar

Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen gecede tanığın yazışmaları ortaya çıktı. Ortaya çıkan mesajlarda, “Ahmet Kural evinde bir kızı çok kötü dövüyor.” ifadeleri dikkat çekti.

“Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen geceyle ilgili tanık yazışmaları ortaya çıktı. Olayı duyan ve tanık olarak ifade verenlerden bir kişi o gece erkek arkadaşına “Ahmet Kural evinde bir kızı çok kötü dövüyor.” mesajı ortaya çıktı.

blank

“ÇOK KÖTÜ DÖVÜYOR”

Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’ya uyguladığı şiddet ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Tanıklardan birinin erkek arkadaşına attığı mesaj delil olarak savcılığa sunuldu. Tanık erkek arkadaşına attığı mesajda; “Ahmet Kural bir kızı evinde dövüyor. Çok kötü dövüyor. Sesleri geliyor. Çok yakın.” dediği görülüyor.

ŞOK! İŞTE! Ahmet Kural Tarafından Dövülen Sıla’nın akıl almaz darp raporu

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.