Ahmet Kural’ın avukaty sevgilisi evli mi çıktı?

Ahmet Kural, bir süredir avukat Çağla Gizem Çelik ile aşk yaşıyor. İddiaya göre, Çelik ile eşinin hala boşanmadığı ortaya çıktı. Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa’da yer alan habere göre ise taraflar bu iddiaları yalanladı.

Sıla Gençoğlu ile ilişkisi olaylı bir şekilde biten Ahmet Kural bir süredir avukat Çağla Gizem Çelik ile aşk yaşıyor. İddiaya göre, Çelik’in eşi ile boşanma aşamasında olduğu, hala boşanmadığı ortaya çıktı.

blank
Ahmet Kural – Çağla Gizem Çelik

2.Sayfa’da yer alan habere göre ise taraflar bu iddiaları yalanladı. Çiftin geçen yıl kasım ayında ayrıldıkları öğrenildi.

Ahmet Kural’ın menajeri; ‘Çağla Hanım 20.11.2018 tarihinde karışlıklı anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır’ açıklamasını yaptı.

Avukat Çağla Gizem, bir dönem Ahmet Kural’ın avukatlığını da yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.