Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Bip Magazin’e çok özel röportaj

“ŞAHAN GÖKBAKAR İLE ORTAK PROJE İÇİN GÖRÜŞÜYORUZ”

Murat Cemcir yeni filmleri “Çalgı Çengi İkimiz”in çok güzel bir film olduğunu belirterek, “Kargaya yavrusu şahan gözükür ama bizimkisi atmaca!” dedi.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural diğer komedyenlerle de ortak bir proje için yeşil ışık yaktı! Özellikle Şahan Gökbakar ile bu konuda görüştüklerini ve karşılıklı olarak istekli olduklarını belirten ikili, yakında 3 komedyen olarak birlikte bir filmde yer alabileceklerinin müjdesini verdi!

Sadece Şahan Gökbakar değil, Şafak Sezer ve Cem Yılmaz’la da bir araya gelmeyi düşünen Ahmet Kural ve Murat Cemcir “Düşünsenize beşimizi yan yana… Efsane olur…Düşünsenize birlikte “Mavi Boncuk” çektiğimizi…” diyerek bu konuda ne kadar hevesli olduklarını belirtti!

Tüm film ve dizi projelerinde birlikte rol alan ikili bunun bir tercih olduğunu, zorunda oldukları için değil birbirlerini sevdikleri için birlikte çalıştıklarını da sözlerine ilave etti. Ayrılmaz ikili bu sözleriyle kariyerlerine gelecekte yalnız başlarına devam edebileceklerinin de sinyalini verdi.

Ahmet Kural “Kimseyi idare etmek zorunda değilim” diyerek partnerine rest çekerken, Murat Cemcir de geri adım atmadı ve ikili kahkahalar eşliğinde sembolik ayrılık kararını aldı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.