Afilli Aşk’ın yayın günü değiştirildi!

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerinde yer aldığı Afilli Aşk dizisi, bundan böyle cumartesi değil perşembe günleri yayınlanacak…

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yayın hayatına başlayan ve yaz dizisi olmasına rağmen aldığı reytinglerle yeniz sezonda kendisine yer bulmayı başara Afilli Aşk dizisi ikinci kez gün değişikliğine gitti. Son dönemin başarılı oyuncularından Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul‘un başrollerinde yer aldığı Afili Aşk dizisi artık cumartesi günleri ekranlarda olmayacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk, bundan böyle perşembe günleri ekranlarda olacak. Afili Aşk‘ın gün değişikliğine ise Hizmetçiler dizisi neden oldu. Afili Aşk‘ın gününü alan Hizmetçiler, 7 Mart itibariyle ekranda olacak. Deniz Baysal, Algı Eke, Selen Domaç ve Aleyna Solaker’in başrollerinde yer aldığı dizi dört hizmetçinin hikayesini ekrana taşıyacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.