Adriana Lima yeni sevgilisini öpücüklere boğdu!

İtalya’da tatil yapan dünyaca ünlü model Adriana Lima ile iş insanı Emir Uyar denizin ortasında aşka geldi. Ünlü çiftin samimi görüntüleri objektiflere böyle yansıdı.

Türk yazar Metin Hara ile ilişkisini sonlandırdıktan kısa bir süre sonra iş adamı Emir Uyar ile aşk yaşamaya başlayan ünlü model Adriana Lima, magazin gündeminin bir kez daha çok konuşulan ismi oldu.

İTALYA’DA TATİL YAPIYORLAR

Dünyaca ünlü model Adriana Lima, Türk iş adamı Emir Uyar ile aşkına dolu dizgin devam ediyor. Çift, İtalya’da tatil yapıyor.

Uyar ile yeni bir aşka adım atan Lima, sevgilisi ile denizin ortasında aşka geldi. Objektiflere yakalanan çiftin, samimi halleri dikkatlerden kaçmadı. Güzel model, yeni aşkı Emir Uyar’ı öpücüklere boğdu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.