Adriana Lima, sevgilisini özledi

Türk yazar Metin Hara’yla aşk yaşayan Adriana Lima, sevgilisiyle ilk fotoğrafını paylaşarak altına da ‘Ben aşkı seçiyorum’ notunu düştü.

Beraberliklerinin reklam çalışması oldukları söylenen Adriana Lima ile Metin Hara’nın aşkı tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni aşkı Hara ile tatile çıkan Lima sevgilisini özledi.

Tatil bitiminde ülkesine tek başına dönen manken, günlük hayatına dönmüş sevgilisinin hediye ettiği kolyeyi de çıkarmıştı. Hatta çiftin birlikteliklerinin reklam olduğu iddia edilmişti. Bu iddialar karşısında sessizliğini koruya Adriana Lima, 11 milyon takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından İngilizce ‘Ben aşkı seçiyorum’ notuyla Metin Hara ile olan fotoğrafını paylaştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.