‘Adresi Olmayan Ev’ filminden ilk kareler yayınlandı

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ile Avrupa’nın en büyük film fonu olan Eurimages’dan yapım desteği kazanan ‘Adresi Olmayan Ev’ filminden ilk kareler yayınlandı.

Türkiye-Yunanistan ortak yapımı filmin yönetmen koltuğunda Hatice Aşkın otururken, yapımcılığını Emre Oskay, Engin Altan Düzyatan ve George Kyriakos üstlendi.

Oyuncu kadrosunda Boran Kuzum, Osman Sonant, Janset, Zeynep Tuğçe Bayat, Arın Kuşaksızoğlu, Mert Ege Ak, Seren Fosforoğlu, Bedia Ener, Ayşen İnci, Yeliz Bozkurt ve Emel Çölgeçen’in yer aldığı filmin kurgusu Atina’da devam ediyor. ‘Adresi Olmayan Ev’in tüm post-produksiyonu da Atina’da gerçekleşecek.

blank

Künye:

Yönetmen-Senarist: Hatice Aşkın

Yapımcı: Emre Oskay, Engin Altan Düzyatan, George Kyriakos

Oyuncular: Boran Kuzum, Osman Sonant, Janset, Zeynep Tuğçe Bayat,Arın Kuşaksızoğlu, Mert Ege Ak, Seren Fosforoğlu, Bedia Ener, Ayşen İnci, Yeliz Bozkurt, Emel Çölgeçen

Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran

Müzik: Nassos Sopilis

Editör: Smara Papaevangelou

Sanat/ Yapım Tasarım: Atilla Çelik

Işık Şefi: Engin Altıntaş

Kostüm Tasarımı: Selin Sözen

Cast Direktörü: Asiye Kocaman

Set Amiri : Umut Ekinci

Yardımcı Yönetmen: Ali Khatiblou

Saç Tasarım: Özdemir Erdoğan

Yapım Amiri : Said Bilici

Afiş: Cem Gürgen

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.