Adıyaman Kahta’da ’02 Genel Asayiş’ denetimi

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde düzenlenen ‘Huzur 02 Genel Asayiş’ uygulamasında kontrol edilen bin 303 şahıstan 4 bakaya şahıs yakalanırken, 10 araç sürücüsüne de trafik yönünden idari para cezası uygulandı.

ADIYAMAN (İGFA) – Adıyaman’ın Kahta ilçesinde ‘Huzur 02 Genel Asayiş Uygulaması’ düzenlendi.

İl genelinde Emniyet Müdürlüğü’nün genel asayiş ve güvenliğin sağlanması, huzur ve güven ortamının devamı için süren çalışmaları Kahta ilçesinde sürdürdü.

Kahta İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme ile Çevik Kuvvet, KOM, Narkotik, TEM ve Çocuk şube müdürlükleri destekli operasyona 172 personel katılım sağladı.

Uygulamalarda bin 303 şahıs, 345 aracın yanı sıra 17 umuma açık, 9 park ve bahçe kontrol edildi.

Kontrollerde bakaya 4 şahıs yakalanırken, 10 araç sürücüsüne trafik yönünden idari para cezası uygulandı. Ayrıca kontrollerde 0,25 gram metamfetamin maddesi ve 1 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.