Adele’den sert tepki

Dünyaca ünlü İngiliz şef Jamie Oliver’in “Kadınlar bebeklerini emzirmeli” demesi şarkıcı Adele’i çok kızdırdı.

Ünlü şarkıcı Adele Londra’da verdiği konseri sırasında bir hayranının ona “Annelerin bebeklerini emzirmesi gerekir mi?” sorusuna sert tepki verdi.Erkek arkadaşı Simon Konecki ile 3 yaşında oğlu olan şarkıcı ünlü şef Jamie Oliver’a gönderme yaparak “Biliyor musun bu saçma bir baskı ve bu baskıyı oluşturan insanların canı cehenneme. Tamam mı?” dedi.Dört çocuk babası olan Jamie Oliver’ın eşi şu anda beşinci çocuğuna hamile. Çocuklarının beslenme şekli ile yakından ilgilenen baba, dünyada kadınların bebeklerini yeterince emzirmedikleri söylemişti ve bir kampanya başlatmıştı.Jamie Oliver’ın kampanyasına karşı gelen Adele, oğlu Angelo’yu sadece 9 hafta emzirebilmişti. Şarkıcı “Emzirmek kolay bir şey değil. Eğer bebeğinizi emzirebiliyorsanız ne mutlu ancak bunu yapamıyorsanız da devam sütleri de bir o kadar iyi” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.